Стажування у Стамбулі, Туреччина представників факультету економіки та управління протягом 12-17 січня 2022 року

Стажування у Стамбулі, Туреччина

Протягом 12-17 січня 2022 року декан факультету економіки та управління Віктор ДЕМИДЕНКО, помічник декана з наукової роботи Оксана ЗАХАРОВА, завідувач кафедри економіки та управління Руслан МАНН та викладачі кафедр економіки та управління й обліку, аналізу і оподаткування пройшли оф-лайн частину міжнародного стажування «Новітні підходи до викладання: міжнародній аспект», яке відбулося у м. Стамбул, Туреччина. Під час стажування було розглянуто такі питання:

сучасні виклики вищої освіти;

застосування новітніх технологій викладання у вищій школі;

освітній менеджмент та лідерство як передумова формування ефективного навчального середовища;

психолого-педагогічні засади професійного розвитку викладача;

гнучкі навички сучасного освітянина;

академічна мобільність для студентів та викладачів.

Учасниками міжнародного стажування вивчено можливості й особливості онлайн навчання в університеті Мальтепе (Maltepe University), який є лідером серед сучасних університетів Туреччини. Відбувся обмін досвідом між представниками турецької та української сторін в організації дистанційного навчання у вищій школі під час пандемії.

Представники факультету у складі групи учасників програми міжнародного стажування також відвідали університет нового століття Yeni Yüzyil Üniversitesi (Istanbul New Century University), де були ознайомленними з особливостями роботи приватного закладу вищої освіти та новітніми освітніми технологіями.

Набутий науково-практичний досвід та враження від відвідування нових місць будуть використаними в навчальному процесі факультету.