Представники факультету економіки та управління 11.10.2023 на заході День ЧДТУ у Смілянській громаді

Представники Факультету економіки та управління ЧДТУ на чолі з деканом Віктором Демиденко 11.10.2023 прийняли участь у заході: ДЕНЬ ЧЕРКАСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ В СМІЛЯНСЬКІЙ ГРОМАДІ в рамках регіонального проєкту

“Вчись, працюй, живи на Черкащині!”.

На цьому заході відбулось спілкування з професорсько-викладацьким складом біля локацій факультетів, презентація всіх спеціальностей ФЕУ та інших факультетів; виступ заступника голови Черкаської ОДА Олександра Шамрай, ректора ЧДТУ Олега Григора; виступ представників органів місцевого самоврядування м.Сміла (заступника міського голови Тетяни Карло); музичні вітання від вокальної студії “Сенс” Центру студентського розвитку та культурних програм та студентів-вокалістів ЧДТУ та багато іншого. Фотозвіт події додається.