19.04.2024 представники факультету економіки та управління взяли участь у заході День ЧДТУ у Городищенській громаді

19.04.2024 Черкаський державний технологічний університет влаштував День ЧДТУ для старшокласників Городищенської громади у межах проєкту «Вчись, працюй, живи на Черкащині!». Ректор ЧДТУ Олег Григор розповів про особливості навчання в ЧДТУ, про актуальні спеціальності, можливості для проходження практики й стажування студентів в Україні та закордоном, співпрацю з підприємствами-роботодавцями. Представники Факультет економіки та управління ЧДТУ на чолі з деканом Віктором Демиденко також були присутні на заході та мали нагоду поспілкуватися з учнями й вчителями про спеціальності, особливості навчання та умови вступу на ФЕУ.