15.11.2023 представники факультету економіки та управління взяли участь у заході День ЧДТУ у Новомиргородській громаді Кіровоградської області

Спілкування викладачів кафедр факультету з учнями ліцеїв Новомиргородської громади відбулося у формі інтерактивної профорієнтаційної гри, що дає змогу молодим людям осягнути особливості спеціальностей факультету через практичні завдання та роботу з реальними цікавими кейсами. Після проведення низки профорієнтаційних заходів було підписано договір про співпрацю. Окрема подяка дирекції та педагогічному колективу Златопільського ліцею за гостинність та сприяння в організації зустрічі школярів Златопільського, Капітанівського, Туріянського, Йосипівського, Тишківського, Коробчинського ліцеїв з науково-педагогічним колективом ЧДТУ, зокрема, з представниками колектива факультета економіки та управління. Гостинно чекаємо на Вас у стінах ЧДТУ!